Нам 20 років! Знижка 20% за промокодом HOSTPRO20

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.uz.ua

Реєстрація домену.uz.ua

Красиве місто на річці Уж з доменом .uz.ua. Ужгород місто з прадавньою історією, затишне і колоритне. Хто з вас нарахував всі мініатюрні статуетки вздовж набережної, чи спробував всі смаколики в місцевих рестораціях. Для людей закоханих в свій рідний край, туристів з України та всього світу, - Ужгород неймовірний, сповнений таємниць і красот.

Якщо ви готові створити сайт в даному регіоні, тоді сміливо реєструйте домен .uz.ua. Також радимо розглянути можливість придбання домена в зоні .uzhgorod.ua.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен