Зареєструйте свій домен в зоні

.us

Реєстрація домену.us

Немає нічого простішого ніж вибрати значуще ім'я для вашого бізнесу з доменом .US. Цей тематичний домен говорить світові, хто ви і що ви робите, привертає увагу і запам'ятовується. Крім того, назва зони об'єднує вас і вашу цільову аудиторію в одне ціле. Викликає емоції прихильності і спокою, а також є ідеальним ім'ям для побудови лояльних відносин.

Домен .US може зареєструвати тільки громадянин або резидент США, а також будь-яка фірма або організація, в тому числі федеральна, державна та місцеві органи влади, з присутністю в Сполучених Штатах.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен