Нам 20 років! Знижка 20% за промокодом HOSTPRO20

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.ternopil.ua

Реєстрація домену.ternopil.ua

Доменне ім'я .ternopil.ua створене спеціально для міста Тернопіль та Тернопільської області. Сьогодні місто приваблює туристів історичними пам'ятками, соборами, музеями, гарними водоймами і природою. Крім цього в Тернополі і області безліч виробничих об'єктів, кар'єрів, розвинене машинобудівництво, хімічна і фармацевтична галузі.

Якщо ви хочете почати бізнес в цьому регіоні, - сміливо вибирайте ім'я своєму сайту в зоні .ternopil.ua. Реєструючи домен .ternopil.ua, зверніть також вашу увагу на домен .te.ua.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен