Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.tech

Реєстрація домену.tech

Інноваційний і технологічний домен .TECH є супер-способом заявити про себе серед великих технологічних компаній і відвести фокус від конкурентів. Домен актуальний для широкої аудиторії, адже сьогодні майже всі сторони життя пов'язані з технологіями, що неймовірно швидко розвиваються. Встигніть зареєструвати свій домен, щоб забезпечити продаж або інвестиції і бути тим, хто запам'ятовується.

Домен .TECH підтримує символи латинського алфавіту, не підтримує кирилицю. Крім того, .TECH може бути використаний і зареєстрований будь-якою приватною або юридичною особою. Реєстрація доменного імені в зоні .TECH не вимагає від вас ніяких державних реєстраційних документів.

Імена доменів .TECH, які були зареєстровані іншим реєстратором, можуть бути перенесені за тією ж ціною. Для завершення передачі потрібно ключ EPP.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен