Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.supply

Реєстрація домену.supply

Логістичний домен про постачання, доставку і створення запасів, - .SUPPLY. Якщо ви вмієте робити це краще за інших, більш економно і швидко, точно в строк і без втрат, тоді ім'я в доменній зоні .SUPPLY для вас. Домен міжнародного рівня швидко зробить вас помітним на ринку послуг доставки, не тільки в вашому регіоні, а й на рівні країни.

Доменна зона .SUPPLY відкрита до загальної реєстрації в 2014 році, в ній як і раніше можна відшукати красиве і звучне ім'я вашому сайту. Також, радимо розглянути можливість придбання ім'я своему сайту в доменній зоні .SUPPLIES.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен