Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.su

Реєстрація домену.su

Народжений в СРСР домен .SU. Домен створений в 1990 році за рік до розвалу Радянського союзу, був делегований саме йому. Сьогодні він не є географічним доменом. І в нинішній час домен можна трактувати як вигідно вам. Але існує ряд обмежень по реєстрації цієї доменної зони. Адже за фактом це той же домен .RU але з безліччю вільних імен.

Для юридичних осіб: компанії, що знаходяться в РФ потрібно надати копію ІПН і КПП. Компанії, розташовані за межами РФ - копії повного пакету установчих документів будь-якої країни. Для фізичних осіб: необхідно надати копію документа, що посвідчує особу (паспорт / права). Громадяни Росії повинні надати копію паспорта.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен