Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.space

Реєстрація домену.space

Універсальний характер домену .SPACE є сильним доповненням до назви галузі вашої справи. Домен .SPACE був запущений в січні 2014 року, щщоб підкреслити унікальність будь-якого бізнес-простору за допомогою онлайн-адреси, яку легко запам’ятати.

Домен популярний і затребуваний – .SPACE дуже привабливий для фрілансерів і ентузіастів молодого покоління, які шукають ідеальне ім'я, щоб показати свої новаторські проекти та інноваційні ідеї. Якщо ваша діяльність – це справжній «космос», то вам необхідно купити домен .SPACE!

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен