Домен

Logo domain

Розширюйте можливості з доменом .SPACE

Мінімальна кількість символів 3
Максимальна кількість символів 63
На скільки років можна купити домен в зоні .SPACE 1-10
Ціна продовження домена .SPACE на наступний рік? $15.00
Можливе перенесення домену від іншого реєстратора? Так
Доступна послуга захисту ID домену? Так
$5.99 рік
Замовити

Універсальний характер домену .SPACE є сильним доповненням до назви галузі вашої справи. Домен .SPACE був запущений в січні 2014 року, щоб підкреслити унікальність будь-якого бізнес простору за допомогою онлайн-адреси, яку легко запам’ятати.

Домен дуже популярний. .SPACE привабливий для фрілансерів і ентузіастів молодого покоління, які шукають ідеальне ім'я, щоб показати свої новаторські проекти та інноваційні ідеї.

Домен .TRADE можна зареєструвати на період від 1 до 10 років, організаціям усіх форм власності та приватним особам без обмежень і надання будь-яких документів.

Також при реєстрації домену вам доступна послуга захисту ID домену, за допомогою якої ваші персональні дані є конфіденційними.

Реєстрація
домену

Можливості для вдалого старту і розвитку

Конструктор сайтів на рік

При реєстрації домену ви можете безкоштовно підключити конструктор сайтів і зробити сайт самому. До Ваших послуг: красиві галереї, вбудована електронна комерція, SEO налаштування і багато іншого.

Hostpro

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Hostpro

Особиста пошта сайту

Ми даруємо вам можливість створити поштову скриньку на домені. Ваша нова пошта буде виглядати як sales@mycompany.space.

Hostpro

Зареєструйте красиве ім'я в доменній зоні .space

Замовити