Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.rocks

Реєстрація домену.rocks

Домен .ROCKS популярний і пізнаваний. Коли справа доходить до самореклами, одним із способів привернути увагу громадськості драйвовий домен .ROCKS. Здавалося б, що його можна використовувати тільки для сайтів музичного напрямку. Проте, дане . доменне ім'я використовують як, нестандартний спосіб привернути увагу до хобі, бізнесу або своєї мрії. Чому б не зробити саме свій сайт крутим?

Вільна реєстрація в доменній зоні .ROCKS відкрита не так давно - в 2014 році, тому, в ній буде легко знайти вільне ім'я для Вашого сайту

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен