Зареєструйте свій домен в зоні

.rip

Реєстрація домену.rip

Домен .RIP відкритий до загальної реєстрації в 2015 році. Назва зони з англ. мови Rest In Peace - спочивай з миром, - створено для сайтів ритуальних послуг і товарів, сторінок присвячених в пам'ять тих кого вже немає з нами. Але сьогодні попрощатися можна з чим завгодно: непотрібними речами, глютеном, минулими стосунками. Зареєструйте ім'я свого сайту в доменній зоні .RIP і виділяйтеся на тлі конкурентів.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен