Зареєструйте свій домен в зоні

.rent

Реєстрація домену.rent

Купівля приміщення, оренда квартир, винаймання кімнат - ці та мільйони інших питань щодня задаються в Інтернеті. Якщо ви брокер з нерухомості, орендар або ріелтор, то створити власний сайт з доменом .RENT - правильне рішення.

Володіючи комерційною нерухомістю, ви зможете просувати свої пропозиції завдяки домену .RENT. Він допоможе залучити потенційних покупців, інвесторів або створити ресурс для вигідних пропозицій.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен