Зареєструйте свій домен в зоні

.nyc

Реєстрація домену.nyc

Багатозвуччя Times Square, найсмачніший у світі фаст-фуд, оригінальний американський баскетбол, круті мистецькі осередки, неймовірні заходи сонця, які не потребують жодних фільтрів, дух свободи, що витає в повітрі і захоплює подих – автентичний New York City стає ближчим з доменом .NYC.

Якщо ви живете у Нью-Йорку або ж ваш бізнес фізично розташований у цьому місті, домен .NYC точно привабить потрібну вам аудиторію – він слугує чудовою можливістю для самовираження, його легко запам’ятати і відтворити.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що для реєстрації домену .NYC існують певні обмеження: ви повинні бути або фізичною особою, яка офіційно проживає в Нью-Йорку, або ж юридичною організацією чи підприємством, яка має фізичну адресу в Нью-Йорку ("Nexus Policy"). Реєстрант має укласти угоду з реєстратором і/або реселлером про те, що вони зобов’язуються дотримуватися усіх федеральних законів, законів штату і міста Нью-Йорк. Детальніше про податкове законодавство ви можете дізнатись на сайті Департаменту фінансів Нью-Йорка.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен