Зареєструйте свій домен в зоні

.nikolaev.ua

Реєстрація домену.nikolaev.ua

Домен для міста Миколаїв .nikolaev.ua. Названий в честь покровителя мореплавців, - Святого Миколая. Річки Інгул, Південний Буг та близькість до Чорного моря допомогли Миколаївській області набути рис найпривабливіших для кораблебудування в Україні. В місті багато освітніх закладів, музеїв та цікавих туристичних пам'яток.

Якщо ви хочете розпочати бізнес в Миколаєві чи Миколаївській області, - сміливо реєструйте домен .nikolaev.ua. Також, радимо вам, обдумати реєстрацію домена .mk.ua.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен