Зареєструйте свій домен в зоні

.net

Реєстрація домену.net

Домен є відмінною інвестицією для організації, що надає мережеві послуги на міжнародному рівні. І не тільки, адже зона .NET друга за популярністю в світі. Вона доступна до реєстрації будь-яким фізичним і юридичним особам без будь-яких обмежень. На противагу досить зайнятої зони .COM є набагато свіжіше і яскравіше, крім того, ім'я в цій зоні підкреслить ваше бажання йти в ногу з часом і приверне увагу клієнтів.

Відкрита до реєстрації в 1985 році як і раніше надає безліч вільних красивих імен. Встигніть вибрати ім'я свого сайту в цій зоні.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен