Домен

Logo

Місто Лева .LVIV.UA

Мінімальна кількість символів 3
Максимальна кількість символів 63
На скільки років можна купити домен в зоні .LVIV.UA 1-10
Ціна продовження домена .LVIV.UA на наступний рік? $8.04
Можливе перенесення домену від іншого реєстратора? Так
Доступна послуга захисту ID домену? Так
8.04 грн / год
Замовити

Домен в цьому регіоні не просто популярний - він вважається зоною, яка містить більшість сайтів туристичного та розважального характеру. Жителі міста і гості зрозуміють про що мова. Львів - це культурна столиця України з безліччю закладів, музеїв, музикантів і художників, культурно-мистецьких заходів, і людей яким є про що розповісти та що показати.

Радимо вам побувати у вишуканому куточку України і створити на цьому домені сайт, здатний залучати відвідувачів так само, як це робить казковий Львів.

Реєстрація
домену

Можливості для вдалого старту і розвитку

Конструктор сайтів на рік

При регистрации домена вы можете бесплатно подключить конструктор сайтов Чики-пики.сайт и сделать сайт самому. К Вашим услугам: красивые галереи, встроенная электронная коммерция, SEO настройки и многое другое.

Hostpro

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Hostpro

Особиста пошта сайту

Ми даруємо вам можливість створити поштову скриньку на домені. Ваша нова пошта буде виглядати як sales@mycompany.lviv.ua.

Hostpro

Зареєструйте красиве ім'я в доменній зоні .lviv.ua

Замовити