Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.lutsk.ua

Реєстрація домену.lutsk.ua

Величне українське місто Луцьк в домені .LUTSK.UA. Замок Любарта, будинок з химерами, музеї, собори, річка Стир та Шатські озера, - люди спішать сюди за видовищами, новими знаннями і яскравими емоціями. Віднедавна за фестивальним та музичним життям. Що і говорити, туристичний, готельний та ресторанний бізнес процвітають в місті.

Якщо ви хочете розпочати своє діло в такому різнобарвному місті як Луцьк, вам слід зареєструвати домен в зоні .LUTSK.UA. Також радимо вам одразу зареєструвати доменне ім'я в зоні .LT.UA.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен