Зареєструйте свій домен в зоні

.loan

Реєстрація домену.loan

Тематичний домен присвячений фінансам і всьому що з ними пов'язано, безпосередньо встановить контакт з вашою цільовою аудиторією. З цим доменом ви заявите про себе світові як надійний і професійний партнер. Станьте більш помітними в натовпі банківських установ і комерційних підприємств в сфері фінансування. Вибирайте домен, який буде просувати ваш сайт на ринку сучасної економіки.

Доменна зона відносно нова, відкрита до реєстрації в 2015 році. У ній багато вільних красивих імен.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен