Домен

Logo domain

Бажане навчання в Україні з доменом .EDU.UA

Мінімальна кількість символів 3
Максимальна кількість символів 63
На скільки років можна купити домен в зоні .EDU.UA 1-10
Ціна продовження домена .EDU.UA на наступний рік? $2.87
Можливе перенесення домену від іншого реєстратора? Так
Доступна послуга захисту ID домену? Так
2.87 грн / год
Замовити

Подбайте про присутність в Інтернеті і створіть сайт для залучення студентів до університету і популяризації навчання в Україні. Крім того, в ваших силах вивести навчання на новий онлайн-рівень і створити ресурс цікавий не тільки в Україні але і в світовому співтоваристві.

Доменна зона .edu.ua дозволяє реєструватися лише вищим навчальним закладам України, не нижче третього рівня акредитації. Реєстрант повинен надати офіційний лист і копії документів, що підтверджують статус юридичної особи і рівень акредитації ВНЗ.

Термін реєстрації складе приблизно тиждень. Домен відкритий до реєстрації в 1998 році, але в ньому як і раніше багато вільного місця.

Реєстрація
домену

Можливості для вдалого старту і розвитку

Конструктор сайтів на рік

При регистрации домена вы можете бесплатно подключить конструктор сайтов Чики-пики.сайт и сделать сайт самому. К Вашим услугам: красивые галереи, встроенная электронная коммерция, SEO настройки и многое другое.

Hostpro

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Hostpro

Особиста пошта сайту

Ми даруємо вам можливість створити поштову скриньку на домені. Ваша нова пошта буде виглядати як sales@mycompany.edu.ua

Hostpro

Зареєструйте красиве ім'я в доменній зоні .edu.ua

Замовити