Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.edu.ua

Реєстрація домену.edu.ua

Подбайте про присутність в Інтернеті і створіть сайт для залучення студентів до університету і популяризації навчання в Україні. Крім того, в ваших силах вивести навчання на новий онлайн-рівень і створити ресурс цікавий не тільки в Україні але і в світовому співтоваристві.

Доменна зона .EDU.UA дозволяє реєструватися лише вищим навчальним закладам України, не нижче третього рівня акредитації. Реєстрант повинен надати офіційний лист і копії документів, що підтверджують статус юридичної особи і рівень акредитації ВНЗ.

Термін реєстрації складе приблизно тиждень. Домен відкритий до реєстрації в 1998 році, але в ньому як і раніше багато вільного місця.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен