Зареєструйте свій домен в зоні

.earth

Реєстрація домену.earth

Наша Планета Земля і її майбутнє в домені .EARTH. За словами світових експертів, сьогодні ми вичерпали ресурси Планети і почали жити в кредит. Кожен може помітити, як змінюється клімат, скільки сміття ми виробляємо і яким марнотратним є наше існування. Питання екології повинне бути головним у школах, родинах, містах і селах, всюди де живе людина і де можливе нанесення шкоди природі, - мета домену .EARTH мінімізувати та усунути його.

Домен відкритий до загальної реєстрації в 2015 році. У ньому є місце для всіх блискучих ідей, щоб жити екологічніше, продовжити життя речей, переробляти відходи, відмовлятися від використання пластика, піклуватися про себе і свій дім, про свою, поки ще зелену Планету.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен