Нам 20 років! Знижка 20% за промокодом HOSTPRO20

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.dev

Реєстрація домену.dev

Домен .DEV уже вкотре входить у сотню найпопулярніших міжнародних доменів, і це не дивно, адже студій та цілих компаній веб-розробки, тематичних блогів, форумів та навчальних курсів, пов’язаних з веб-програмуванням та інформаційними технологіями, з кожним днем стає дедалі більше.

Щоб не потонути в морі конкуренції, потрібно обрати таке доменне ім’я, яке найбільш прозоро відображатиме вашу сферу діяльності. Тож якщо усе ваше життя, або принаймні його частину, займає веб-розробка, то домен .DEV точно стане вам у нагоді. Зверніть увагу на обмеження: домен .DEV належить до захищеного простору імен і для завантаження сайту вимагається протокол HTTPS.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен