Зареєструйте свій домен в зоні

.crimea.ua

Реєстрація домену.crimea.ua

Кримський домен .CRIMEA.UA. Великий півострів, омиваємий Чорним та Азовським морями, – дуже вигідна територія для розвитку туристичного бізнесу. Тут не тільки красива природа, а й дуже комфортний клімат, в якому прекрасно розвивати сільське господарство. Крим славиться на весь світ своїм виноробством і золотими пляжами.

Реєструючи домен .CRIMEA.UA, зверніть також увагу на доменні зони, присвячені кримським містам і областям. Наприклад, популярний домен Севастополя .SEBASTOPOL.UA або Ялти .YALTA.UA зробить вас ще ближче до ваших клієнтів.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен