Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.cricket

Реєстрація домену.cricket

Тематичний домен .CRICKET відкритий до реєстрації в 2015 році. Але сам крикет народився в Англії, ще в тринадцятому столітті і швидко став національним видом спорту. У 1975 році гра в крикет вперше проводилася на Чемпіонаті світу, а починаючи з 1900 на Олімпійських іграх. Тепер по світу налічується більше сотень тисяч аматорських клубів і майданчиків для гри.

Реєстрація домену .CRICKET зблизить вас з величезною кількістю людей, що стежать за цим спортом. З огляду на те, що зона відкрилася не так давно, ви без зусиль зможете підібрати гарне, звучне, не зайняте ім'я своєму сайту в доменній зоні .CRICKET.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен