Нам 20 років! Знижка 20% за промокодом HOSTPRO20

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.courses

Реєстрація домену.courses

Сучасний світ розвивається занадто динамічно. І щоб встигнути за всім, навчатися потрібно постійно. Плануєте розвивати свої курси, освітню програму, навчальний онлайн-портал будь-якої тематики – від мовної школи до курсів пошиття одягу – домен .COURSES з легкістю привабить потрібну вам аудиторію.

Змотивуйте людей вдосконалювати свої знання та навички з тематичним навчальним доменом .COURSES. Доменне ім’я доступне усім охочим і не має жодних обмежень для реєстрації.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен