Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.co

Реєстрація домену.co

Домен створений для країни Колумбії в 1991 році. Але в 2010 році його значення переглянуто. Тепер він позначає будь-яку комерцію і став загальнодоступним. З його допомогою підприємець може спростити собі життя, адже ім'я сайту в зоні .СО дозволяє легше здобувати нових клієнтів, будувати продаж і допродаж.

У 2018 році .CO увійшов в 20 найпопулярніших доменів світу. З огляду на перенасиченість домену .COM, схожий в вимові і написанні .CO дуже швидко став потужним конкурентом. Реєстрація цього домену можлива від 1 до 5 років максимум. Відповідно і продовжити домен можна максимально на 5 років.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен