Зареєструйте свій домен в зоні

.aero

Створіть свій сайт з доменом .aero

Домен верхнього рівня.AERO стане ідеальним маркетинговим інструментом для компаній та організацій авіаційної індустрії. Якщо ви представник або власник авіаційних клубів, аеропортів, екіпажів літаків, авіакомпаній або будь-яких інших сфер авіації і тому є офіційне підтвердження, сміливо реєструйте ім'я в данній доменній зоні. Крім того, домен.AERO дозволяє реєструвати домени другого рівня, завдяки чому сайти зручно поділяються на рубрики. Наприклад сайт авіакомпанії може називатися name.airline.aero

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Як створити сайт самому?

Шаг 1

Реєструйте домен

Шаг 3

Створюйте свій сайт в готовому шаблоні

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен