Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.aero

Реєстрація домену.aero

Домен верхнього рівня .AERO стане ідеальним маркетинговим інструментом для компаній і організацій з авіаційної індустрії. Якщо ви представник або власник авіаційних клубів, аеропортів, екіпажів літаків, авіакомпаній або будь-яких інших сфер авіації, і тому є офіційне підтвердження – сміливо реєструйте ім'я в даній доменній зоні.

Крім того, домен.AERO дозволяє реєструвати домени другого рівня, завдяки чому сайти зручно діляться на рубрики. Наприклад, сайт авіакомпанії може називатися NAME.AIRLINE.AERO. Якщо ваша діяльність пов'язана з польотами і небом, то зареєструвати домен .AERO – правильний крок для розвитку своєї справи.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен