Зареєструйте свій домен в зоні

.actor

Реєстрація домену.actor

Приголомшливий талант і майстерність перевтілення з доменом .ACTOR. Заявіть про себе на весь світ, створюючи сайт з ім'ям .ACTOR. І пам'ятайте, що якщо ви граєте роль від щирого серця – ваш труд неодмінно буде оцінений. А про інше подбає звучне ім'я з доменом .ACTOR.

Домен підійде будь-якого ресурсу, пов'язаного з мистецтвом театру і кіно. А ще мюзикли, реклама і будь-який відео контент, блог або агентство пошуку акторів.

.ACTOR відкритий до реєстрації з 2014 році. Ви з легкістю підберете гарну незайняту назву свому сайту в доменній зоні, яка говорить сама за себе.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен