Зареєструйте свій домен в зоні

.ac

Реєстрація домену.ac

Доменне ім'я .AC – національний домен жителів острова Вознесіння. Реєстратори зони.AC не виставляють ніяких спеціальних умов або обмежень, власниками цієї доменної зони можуть стати фізичні або юридичні особи з будь-якої точки світу, досить вказати свої контактні дані при реєстрації.

Якщо звернути увагу на те, як звучить домен .AC, додавши трохи фантазії, він стане ідеальним ім'ям для сайтів туристичних і виробничих компаній; інститутів і академій; блогерів з ініціаламі .AC. Або погратися трохи зі словами і скласти цікаве ім'я, з'єднавши .AC з доменом? Наприклад, як сайт садівничої фірми pastern.ac. Загалом, пробуйте.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен