Зареєструйте свій домен в зоні

.ac

Створіть свій сайт з доменом .ac

Доменне ім'я .AC було створено, для громадян острова Вознесіння як національний домен. Реєстратори зони.AC не виставляють ніяких спеціальних умов або обмежень. Власниками цієї доменної зони можуть стати фізичні або юридичні особи з будь-якої точки світу, доcтатньо вказати свої контактні дані при реєстрації.

Якщо звернути увагу на те, як звучить домен .AC, і проявити фантазію, він стане ідеальним ім'ям для сайтів туристичних і виробничих компаній, інститутів та академій, блогерів з ініціалами .AC. А можете просто пограти словами та отримати круте ім’я, яке легко запам'ятовується, наприклад сайт садівничої фірми pastern.ac.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Як створити сайт самому?

Шаг 1

Реєструйте домен

Шаг 3

Створюйте свій сайт в готовому шаблоні

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен