Реєструйте домен у зоні .KYIV.UA за 99 грн

Зареєструвати

Політика обробки скарг

Процедура розгляду скарг на порушення

Скарги на протиправні дії приймаються і обробляються в наступному порядку

Листи, які надходять на поштову адресу [email protected] зберігаються для подальшої обробки в спеціальній програмі компанії "Хостпро Лаб". Співробітники компанії обробляють інформацію з понеділка по п'ятницю в робочий час.

Звернення може бути складено українською, російською або англійською мовами та повинно містити таку інформацію:

1. Повні контакні дані відправника та/або заявника, зокрема: емеіл, ПІБ, посада, реквізити компанії, поштова та юридична адреси, телефон.
2. У тілі "Повідомлення" має бути вказано чиї права і яким саме чином порушені.
3. У прикріплених файлах повинні міститись документи, які підтверджують відповідне порушення та право відправника представляти інтереси заявника скарги (підтвердження авторських/ інтелектуальних прав, номери торгових марок, дія яких розповсюджується на території України, ліцензійні договори та довіреності тощо і т.п.).

Порядок обробки скарг і терміни:

1. Обробка отриманих скарг проводиться протягом 24 годин.
2. Після перевірки співробітниками компанії "Хостпро Лаб" достовірності порушення, власнику інтернет-ресурсу/реєстранту домену, на який надійшла скарга, надсилається відповідне повідомлення.
3. Обгрунтовані і документально підтверджені скарги розглядаються у встановлені законодавством терміни, які, як правило, не перевищують 5 днів з моменту надходження такого звернення до компанії "Хостпро Лаб".
4. Відповіді з результатами розгляду надаються тільки для обґрунтованих і документально підтверджених скарг щодо порушення прав.
5. Компанія "Хостпро Лаб" не несе відповідальності за неможливість розгляду скарг, які не були доставлені на емеіл [email protected] з технічних причин.
6. Звернення про незаконну діяльність обробляються відповідно до Публічного договору про надання послуг веб-хостингу, Публічного договору про надання послуг реєстрації та підтримки доменного імені, діючих норм міжнародного права в Україні та законодавства України.

Кошик