WordPress Хостинг

WordPress – це одна з найпопулярніших CMS-систем для створення сайту будь-якої складності. За статистикою, 29% всіх сайтів у всесвітній павутині побудовані саме на WordPress – починаючи від особистих блогів-заміток і закінчуючи найбільшими світовими новинними агентствами і магазинами. 

Кількість охочих користуватися CMS WordPress з кожним днем ​​збільшується, тому наша хостинг-компанія розробила новий унікальний пакет послуг – безпечний WordPress-хостинг з розширеною підтримкою.

WordPress Хостинг є хорошим і зручним вибором для широкого кола розробників – після оплати тарифу ви моментально отримаєте готовий для роботи сайт з оптимально налаштованим ПЗ, який моментально можна запускати в роботу. Для автоматичної установки CMS WordPress від вас буде потрібно лише натиснути відповідну галочку в налаштуваннях.

WordPress Хостинг

Наші сервери спеціально оптимізовані для WordPress – в них використовуються потужні процесори Intel з тактовою частотою 3.6 Ghz і SSD-дисками. 

Для більш швидкого управління і легкої роботи на всіх тарифах ми додали необхідні інструменти WordPress: 

WordPress менеджер – ми реалізували простий інтерфейс, який передбачає легке управління і налаштування вашої CMS; 

Автооновлення – ви завжди будете користуватися найактуальнішою версією CMS WordPress завдяки автоматичному оновленню;

Активований WP-CLI – ви зможете керувати вашим сайтом на CMS WordPress за допомогою командного рядка;

LiteSpeed ​​Web Cache – завантаження сайту відбувається практично моментально завдяки тому, що на сервері здійснюється кешування за допомогою даного модуля;

DEV-версія WordPress – копія вашого сайту, де ви зможете проводити різні тести потенційних змін;

Попередньовстановлений Git – ми реалізували зручний інтерфейс для роботи з Git-репозиторіями;

При замовленні тарифного плану ви можете самостійно вибрати географічне розташування сервера хостингу в спеціальній вкладці. Також для зручності ми реалізували корисний графік, який відображає обсяг використаного диску і межі ліміту. Аналогічний графік є і для оперативної пам’яті.


Наша компанія з самого початку прагне зробити ваш сайт захищеним і готовим для роботи по HTTPS-протоколу, тому до всіх тарифів WordPress хостингу ми безкоштовно надаємо сертифікат від Let’s Encrypt. Детальніше почитати про спосіб отримання сертифіката Let’s Encrypt SSL ви можете в цій статті

CMS WordPress є зручним і простим програмним забезпеченням, де існує велика кількість налаштувань – у відкритому доступі знаходиться більше 45 тисяч полігонів, які можна підключити до вашого сайту. Наша служба підтримки готова допомогти вам в установці тем і плагінів.

Ми завжди турбуємося про вашу безпеку, тому в WordPress Хостинг реалізована система Patchman по боротьбі зі зломами і помилками, здатна захистити ваш сайт. Програма автоматично аналізує ресурс і шукає вразливості в скриптах, безпечно виправляючи помилки, які можливо усунути без вашої участі. При цьому, ви завжди будете в курсі роботи системи, оскільки вона буде попереджати вас про всі важливі події. 

WordPress Хостинг – це зручне і просте рішення для вас і вашого сайту. У цьому пакеті послуг ми надаємо не тільки базові функції, а ще й додаткові можливості, спрямовані для полегшення контролю та редагування вашого сайту.

Ми завжди готові безкоштовно перенести ваші сайти на HostPro і допомогти підібрати потрібний тарифний план. Якщо у вас залишилися питання, пов’язані з WordPress хостингом, ви можете звернутися до нашої цілодобової служби підтримки в чаті, за телефоном +38 (067) 823-83-81 або по будь-якому іншому зручному для вас каналу зв’язку.