Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

Ваші помаранчики на iForum та 8P 2021🤘

post thumbnail

Це ми на iForum та 8P. А тепер вже вдома. Натхненні та щасливі…

Київ-батько та iForum 2021. Було гаряче🔥 ​​

Ми так скучили за живим спілкуванням з вами, що рахували дні до такої бажаної зустрічі на наймасштабнішій IT-конференції літа. Готувалися кілька місяців, думали над тим, як зробити так, щоб наша з вами зустріч запам’яталася, і з трепетом чекали: “ Ну коли вже?”. Взяли з собою купу яскравих подарунків 🎁, вигідних пропозицій, 1001 посмішку 😁, одягнулись у наше улюблене помаранчеве  та почимчикували 🏃‍♂️ на “Олімпійський” у Києві.

Хостпро на iForum 2021

І знаєте, усілякі там стартапи, інтернет-технології, бізнес – наші спільні точки дотику – це, звісно, важливо і дуже цінно. Однак, зізнаємося чесно, ми їхали туди за емоціями. І отримали те, що хотіли. 

Команда Хостпро на iForum 2021

Надзвичайно приємно, коли незнайома з твоєю компанією людина каже: “Знаєте, а я хочу спробувати у вас хоститися”. Або ж коли зустрічаються клієнти, які довіряють нам свої сайти уже 5, 10, 15 років і кажуть найважливіше: “Ще жодного разу не пошкодували, що працюємо з вами”. Сказати, що це тішило наші серця – це нічого не сказати😇. У такі моменти просто вкотре усвідомлюєш, що кожен з нас на своєму місці робить правильну справу. 

Ми вдячні кожному з вас за незабутній обмін досвідом, емоціями та свіжими думками. ❗️Ми не самураї – маємо і ціль, і шлях, тож з новими силами, мотивовані та натхненні, розвиваємося далі. 

 🌊 Одеса-мама і 8P. Навіщо аж тааак атмосферно?

Конверсії є? А якщо знайду 😂

Зустрічатися з вами на конференції 8P стало вже доброю традицією. Однак щоразу ми привозимо звідти нові емоції та погляди.

Ми закрили усі гештальти👌…Тепло поспілкувалися з десятками маркетологів, сеошників та власників бізнесу, зіграли з вами у камінь-ножиці-папір, роздали попсокети, стікерпаки, рюкзаки, термочашки, магніти, знижки та домени com.ua. Ледве довезли ми це все до Одеси, та воно було того варте 😉

Час як корова язиком злизала 😋. Та плакати сльози не варто. До наступних конференцій не так уже й далеко. До того ж, ми поруч у будь-який момент доби. Тож якщо раптом засумуєте або вам потрібна буде наша дружня технічна допомога – ласкаво просимо!

Можливо, вас зацікавить

Підсумки 2022-го від HostPro
Підсумки 2022-го від HostPro

Коли минулого Різдва ми бажали вам незабутнього року, то ще не знали, що справді...

Нostpro –  20 років турботи про вас
Нostpro – 20 років турботи про вас

Сьогодні особливий день – наш 20-ий День народження! І це справді привід для гордості....

Оберіть свій зручний спосіб зв'язку з підтримкою Hostpro
Оберіть свій зручний спосіб зв'язку з підтримкою Hostpro

Якісна техпідтримка – це не бонус, а невід'ємний атрибут по-справжньому хорошого хостингу. Ви ж...