Даруємо ліхтарики за Хостинг і VPS до 31.10.2023

Отримати подарунок

SSL із зеленим рядком – зелене світло покупкам

post thumbnail

“SSL з зеленим рядком” або Extended Validation SSL – це сертифікат з розширеною перевіркою компанії. Завдяки цьому надійність з’єднання між браузером клієнта та сайтом застрахована на суму від 1 мільйона доларів, а адресний рядок сайту підсвічується зеленим кольором. Цим демонструється користувачу те, що у сайту є сертифікат з максимальним рівнем довіри і всі дані надійно захищені.

Процедура видачі EV SSL складніша і може зайняти кілька днів, оскільки перевіряється ще й факт того, що Ваша компанія реально існує і зареєстрована у відповідних державних органах.

Висока довіра відвідувачів до сертифікатів з зеленим рядком дозволяє підняти рівень конверсії на сайті. Він просто необхідний для будь-якої компанії, яка піклується про свій імідж і хоче отримувати максимальну віддачу від своїх інвестицій в інтернет-рекламу.

Швидше за все, Ви вже зустрічали такі сертифікати в брендових онлайн-системах на українському ринку. Вони одні з перших, хто піклується про свою репутацію, і має величезну кількість відвідувачів.

SSL із зеленим  рядком

Погодьтеся, що побачивши попередження на незахищеному сайті, як в прикладі нижче, здійснювати покупку навряд чи захочеться.

Попередження

А саме так більшість браузерів показує сайт без SSL-сертифікату. За дослідженнями компанії GlobalSign, 84% користувачів не стали б робити покупки на сайті без захищеного з’єднання. 48% перевіряють перед введенням персональних даних, наскільки безпечний сайт. Тому ми радимо не відкладати покупку SSL і перехід на https. Подбайте про свій бренд і покупців вже зараз. 

Можливо, вас зацікавить

Як працює CloudFlare та як його налаштувати?
Як працює CloudFlare та як його налаштувати?

Що таке Cloudflare? Cloudflare – це мережа доставки контенту (CDN) і хмарна платформа безпеки,...

Як розпізнати шахрайський сайт?
Як розпізнати шахрайський сайт?

Ми звикли до того, що сплачувати покупки онлайн не лише зручніше, а й вигідніше,...

Що дає апгрейд з Free до Pro Cloudflare?
Що дає апгрейд з Free до Pro Cloudflare?

Cloudflare, найпопулярнішу мережу доставки контенту й захисту від DDoS, сьогодні використовують вже понад 26...