Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

Даруємо -20% на всі українські домени до 30.06.2023

Замовити

SSL із зеленим рядком – зелене світло покупкам

post thumbnail

“SSL з зеленим рядком” або Extended Validation SSL – це сертифікат з розширеною перевіркою компанії. Завдяки цьому надійність з’єднання між браузером клієнта та сайтом застрахована на суму від 1 мільйона доларів, а адресний рядок сайту підсвічується зеленим кольором. Цим демонструється користувачу те, що у сайту є сертифікат з максимальним рівнем довіри і всі дані надійно захищені.

Процедура видачі EV SSL складніша і може зайняти кілька днів, оскільки перевіряється ще й факт того, що Ваша компанія реально існує і зареєстрована у відповідних державних органах.

Висока довіра відвідувачів до сертифікатів з зеленим рядком дозволяє підняти рівень конверсії на сайті. Він просто необхідний для будь-якої компанії, яка піклується про свій імідж і хоче отримувати максимальну віддачу від своїх інвестицій в інтернет-рекламу.

Швидше за все, Ви вже зустрічали такі сертифікати в брендових онлайн-системах на українському ринку. Вони одні з перших, хто піклується про свою репутацію, і має величезну кількість відвідувачів.

SSL із зеленим  рядком

Погодьтеся, що побачивши попередження на незахищеному сайті, як в прикладі нижче, здійснювати покупку навряд чи захочеться.

Попередження

А саме так більшість браузерів показує сайт без SSL-сертифікату. За дослідженнями компанії GlobalSign, 84% користувачів не стали б робити покупки на сайті без захищеного з’єднання. 48% перевіряють перед введенням персональних даних, наскільки безпечний сайт. Тому ми радимо не відкладати покупку SSL і перехід на https. Подбайте про свій бренд і покупців вже зараз. 

Можливо, вас зацікавить

Що дає апгрейд з Free до Pro Cloudflare?
Що дає апгрейд з Free до Pro Cloudflare?

Cloudflare, найпопулярнішу мережу доставки контенту й захисту від DDoS, сьогодні використовують вже понад 26...

Безкоштовний Let's Encrypt SSL сертифікат
Безкоштовний Let's Encrypt SSL сертифікат

Друзі, у нас хороша новина! Безкоштовний SSL сертифікат доступний для кожного хостинг-тарифу. Той, хто...

Навіщо хакерам ваша аналітика та як захистити бізнес від кібератак?
Навіщо хакерам ваша аналітика та як захистити бізнес від кібератак?

Влітку 2020 року в мережу потрапила інформація про те, що хакери навчилися використовувати у...