Як поліпшити SEO-рейтинг сайту за допомогою Cloudflare

Cloudflare має кілька функцій, які здатні допомогти підвищити рейтинг ваших сайтів в пошукових системах. У цій статті будуть розглянуті корисні інструменти, пропоновані Cloudflare для поліпшення вашої ефективності SEO.

Безсумнівно, унікальний контент і постійне оновлення – це ключовий фактор для поліпшення позицій SEO, але Cloudflare також містить ряд технічних параметрів, здатних покращити ранжування і оптимізувати видачу в пошукових системах. HostPro пропонує як безкоштовний тариф, так і варіанти з більш широким функціоналом і цілодобовою підтримкою.

Ми підготували ряд порад і рекомендацій, які можуть істотно поліпшити ваш SEO-рейтинг.

Встановіть SSL

З кожним днем ​​наявність SSL-сертифікату стає не просто рекомендацією, а вже однією з головних вимог для забезпечення безпечного інтернет-з’єднання. Якщо у вас немає сертифіката безпеки або ви хочете розглянути доступні варіанти, зробити це можна тут.

Зараз сертифікати SSL не тільки сприяють поліпшенню швидкості завантаження, завдяки роботі по протоколу HTTP/2, але також і допомагають просуватися по рейтингу в пошукових системах: алгоритми Google, Bing, «Яндекс» та інших пошукових систем орієнтуються на наявність HTTPS. Тому для SEO дуже важлива наявність сертифіката безпеки.

Для активації HTTP/2, переконайтеся, що ваш ресурс працює через HTTPS

SEO, Hostpro, Украина, Хостинг, Cloudflare

Після активації SSL перевірте, щоб користувачі перенаправлялись на HTTPS-версію сайту. Це можна зробити, вибравши параметр Always Use HTTPS («Завжди використовувати HTTPS») в пункті Then the settings are.

SEO, Hostpro, Украина, Хостинг, Cloudflare

Після цього натисніть на кнопку Save and Deploy.

Підвищіть швидкість сайту

Часто пошукові системи враховують швидкість ресурсу для складання рейтингу. Cloudflare має кілька функцій, які підвищать загальне завантаження. Вкладка Speed ​​(«Швидкість») в меню налаштувань містить ряд ефективних функцій, які здатні збільшити продуктивність.

SEO, Hostpro, Украина, Хостинг, Cloudflare

Одна з таких функцій, яка значно прискорить час завантаження веб-сторінок – це Polish. Вона стискає зображення і знімає метадані, полегшуючи сторінку. Найчастіше зображення є найбільшим активом на сторінці, тому оптимізація може значно вплинути на швидкість в цілому. Режим Basic зменшить обсяг всіх зображень без впливу на їх якість, в той час як Basic + JPEG – зменшить зображення JPEG, використовуючи стиснення з втратою якості.

SEO, Hostpro, Украина, Хостинг, Cloudflare

Ще одна порада: переконайтеся, що всі зображення містять прописані теги alt – це позитивно впливає на SEO.

Cloudflare здатний ефективно мінімізувати JS, CSS і HTML без зміни сайту. Ми рекомендуємо використовувати функцію мінімізації Cloudflare на панелі моніторингу, не задіюючи сторонні плагіни для досягнення аналогічної мети.

У зв’язку з використанням HTTP/2 мультиплексованих запитів, ми не рекомендуємо використовувати оптимізаційні хакі та конкатенації CSS або JavaScript-файлів, а також встановлювати на сервер щось, що може це робити.

SEO, Hostpro, Украина, Хостинг, Cloudflare

Оптимізуйте контент і покращуйте SEO

У цій статті ми розглянули, як можна поліпшити ранжування за допомогою сервісу Cloudflare, який ми надаємо абсолютно безкоштовно. Однак весь контент варто постійно оптимізувати, покращувати, підганяти і правити, тому рекомендуємо вам звернути увагу на наші попередні статті. 

Раніше ми розглянули 21 спосіб зменшити показник відмов на вашому сайті, а також розповіли, що потрібно врахувати при виборі та реєстрації домену