Перенесення сайту. Як перенести сайт на Hostpro?

Перенесення сайту з сервера на сервер – досить-таки відповідальне завдання, яке вимагає зусиль з боку технічної підтримки.

Запорукою правильного перенесення сайтів між компаніями, в першу чергу, є коректні дії співробітників технічної підтримки, які повинні швидко і якісно провести перенесення даних за запитом клієнта.

Багато чого залежить і від вас. Якщо клієнт чітко ставить завдання для технічної підтримки і надає всю потрібну інформацію для перенесення, таке перенесення сайту, безперечно, буде успішним.

Компанія Hostpro завжди намагається допомогти клієнтам з перенесенням сайтів і даних, незалежно від їх кількості. Ми виконуємо міграцію даних і сайтів з різних панелей управління (Plesk, cPanel, ISP, Direct Admin і т.д) і між різними операційними системами (Centos, Ubuntu, Debian, Fedora, Windows 2003, Windows 2008).

Перенесення сайту з панелі управління cPanel на cPanel (операційна система Linux).

1) При перенесенні своїх даних від попередньої хостингової компанії до Хостпро клієнту достатньо надати нам повний бекап свого сайту у форматі backup-4.4.2012_19-03-29_user.tar.gz або cpmove-user.tar.gz, наприклад. Нам, у свою чергу, потрібно буде тільки розгорнути цей бекап на сервері і дані будуть успішно перенесені.

Для того, щоб зробити повний бекап свого сайту в панелі cPanel, клієнту потрібно зробити наступне:

а) Зайти в свою панель управління cPanel в розділ Резервні копії: 

cPanel

 

в) Створити повну резервну копію сайту:

Створити повну резервну копію сайту

 

с) Вибрати місце зберігання резервної копії та поштову адресу, на яку буде надіслано повідомлення про створення копії сайту:

Створити повну резервну копію

 

d) Після створення резервної копії завантажити копію зі списку копій, доступних для завантаження

Доступні для скачування резервні копії

Перенесення сайту з панелі сPanel на панель ISP (операційна система Linux).

2) Такий тип перенесення є складнішим, оскільки міграція проводиться між різними панелями управління. Проте завдяки сучасним технологіям і функціям панелі ISP, ми можемо досить швидко перенести дані з сервера на сервер.

Клієнту достатньо надати резервну копію своїх файлів у форматі .tar або .tar.gz, а також дамп бази даних у .sql форматі. Однак для зручності краще відразу надіслати технічній підтримці повний бекап сайту, наприклад, cpmove-user.tar.gz.

Клієнт може самостійно без проблем виконати міграцію своїх даних за допомогою панелі ISP. Для цього потрібно виконати наступне:

а) Зайти в панель управління ISP у розділ User Import.

Панель управління ISP - розділ User Import

b) Вибрати панель управління, з якої здійснюється перенесення на панель ISP. Це може бути не тільки сPanel, але й панель Plesk, Direct Admin і ISP Manager.

c) Вказати шлях до файлу бекапу (віддаленого бекапу або вже скопійованого на новий сервер) і почати відновлення.

Перенесення сайту з панелі Plesk на Plesk.

3) Як правило, такого типу перенесення даних у компанії Хостпро здійснюються на платформі Windows, проте іноді перенесення бувають і між Linux серверами.

Щоб здійснити перенесення сайту між панелями Plesk, потрібно виконати наступні дії:

1. Клієнту потрібно створити резервну копію сайту {Домашня сторінка -> Менеджер резервного копіювання -> Резервне копіювання}.

2. Зберегти файл резервної копії, використовуючи варіант «Завантажити файл резервної копії на локальний комп’ютер» (це значок дискети).

  1. Імпортувати файл резервної копії на новий сервер, вибравши на сторінці «Менеджер резервного копіювання» варіант «Завантажити файли в локальне сховище».
  2. Відновити резервну копію на новому сервері звичайним чином: {Домашня сторінка -> Менеджер резервного копіювання -> ІМ’Я.РЕЗЕРВНОЇ.КОПІЇ -> Відновити}.

Якщо необхідно перенести сайт з однієї платформи на іншу (з Linux на Windows або між різними панелями управління, наприклад з Plesk на cPanel і т.д, де неможлива пряма міграція даних), ми допомагаємо переносити тільки файли сайтів і бази даних. Також ми надаємо допомогу з налаштуванням сайтів на новій платформі і консультуємо з приводу всіх наявних питань.

Для того, щоб перенесення сайту було успішним і після нього все працювало відповідно, технічна підтримка Хостпро здійснює контрольну перевірку файлів і баз даних після міграції даних зі старого сервера клієнта на новий сервер Хостпро. Дана перевірка обов’язково потрібна для того, щоб після перенесення не було втрат даних і щоб у результаті клієнт залишився задоволений роботою техпідтримки і вдалою міграцією його даних.

Ми перенесемо ваш сайт на Hostpro максимально швидко і зручно. Ця процедура є абсолютно безкоштовною, а все, що від вас потрібно – це заповнити заявку на нашому сайті. Про технічні питання можете не перейматися – про це подбають спеціалісти підтримки.

Наш девіз – “Ми завжди намагаємося допомогти клієнту і робимо все можливе, щоб клієнт був задоволений співпрацею з нашою компанією”.