HostPro 23 роки! Подарунки всім нашим клієнтам!

Забрати дарунок

Зміна політики продовження сертифікатів строком вище 13 місяців

post thumbnail

У зв’язку зі зміною політики Apple і Google з 1 вересня 2020 року, максимальний термін дії всіх сертифікатів дорівнює 398 дням. Детальніше про це ми писали в нашій статті.

Якщо сертифікат оплачений на період більше одного року, потрібні додаткові маніпуляції для продовження терміну його дії через рік після його використання. Тільки після цього сертифікат буде випущений повторно на другий рік. У разі, якщо сертифікат оплачений на три роки, необхідні будуть два таких продовження.

Звертаємо вашу увагу, що зміни стосуються сертифікатів Центру сертифікації Sectigo (Comodo SSL).

Як продовжити оплачений SSL сертифікат?

За 30 днів до закінчення терміну дії сертифіката, вам буде надіслано повідомлення від Центру сертифікації про необхідність продовження сертифіката. Далі у вас буде 30 днів на те, щоб зробити перевипуск (Re-issue) сертифіката в своєму особистому кабінеті. Для цього треба в особистому кабінеті в налаштуваннях сертифіката згенерувати новий CSR:

Генерація нового CSR для сертифікату SSL

Після цього, внизу сторінки виберіть опцію Re-Issue Certificate та вставте у віконці новий CSR, який був згенерований на попередньому кроці. Він буде відправлений на вашу контактну поштову адресу. Також ви можете скопіювати його безпосередньо після генерації.

Далі повторіть генерацію SSL-сертифіката, відповідно до інструкції. Після Re-issue сертифікат видається на рік з моменту дати видачі та додаються невикористані дні від попереднього.

Для уникнення складнощів своєчасного продовження сертифіката, по закінченню дії вашого поточного сертифіката, рекомендуємо замінити його на щорічний. Якщо у вас виникнуть труднощі або необхідна буде допомога, звертайтеся в нашу техпідтримку.

Нагадаємо, повернення коштів за сертифікат ви можете здійснити протягом 30 днів після покупки. На жаль, якщо сертифікат оплачений на два або три роки, і пройшло більше 30 днів після його установки, вам потрібно буде виконати дії, описані на початку статті щодо його продовження. Не турбуйтеся, це нескладно, ми завжди готові прийти на допомогу.

Якщо ви ще не встигли оплатити рахунок на продовження і бажаєте змінити період оплати на рік, звертайтеся до відділу продажів для допомоги або замовте новий сертифікат на рік у нас на сайті.

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

У чому відмінність між IPv4 та IPv6. Хостинг з підтримкою IPv6
У чому відмінність між IPv4 та IPv6. Хостинг з підтримкою IPv6

Існує дві версії інтернет-протоколу: IPv4 (Internet Protocol version 4) та IPv6 (Internet Protocol version...

Як захистити пошту на домені від спаму
Як захистити пошту на домені від спаму

Небажані масові повідомлення (спам) полюють за нами всюди: месенджери, соцмережі, sms-повідомлення, реклама на сайтах....

Як працює CloudFlare та як його налаштувати?
Як працює CloudFlare та як його налаштувати?

Що таке Cloudflare? Cloudflare – це мережа доставки контенту (CDN) і хмарна платформа безпеки,...