💰 5 інструментів для заробітку на партнерській програмі від HostPro

Давно замислювалися про організацію пасивного доходу? Специфіка вашої роботи близька до ІТ і ви б хотіли отримати від неї додаткову користь? Або може багатьом вашим знайомим потрібен хостинг? Якщо хоч на одне питання ваш відповідь буде “Так”, тоді партнерська програма Hostpro — це те, що ви шукаєте.

Легко зареєструватися і точно так же легко отримати виплату, трохи складніше йдуть справи із залученням клієнтів. У всіх новачків на старті багато бажання й трохи менше розуміння: бачимо мету, хочемо її, а як досягти поки не розібралися.

Ну що ж, будемо розбиратися як же прийти до цієї мети — залучити клієнта і отримати винагороду, можна навіть не одну. ;)

Партнерське посилання: інструкція до застосування

Про те, як зареєструватися в нашій партнерській програмі ми вже писали в статті Вигідна партнерська програма. З тих пір процес не змінився і сама програма як і раніше залишилася вигідною. Так само нагадуємо, що для того, щоб стати партнером Хостпро, необов’язково бути клієнтом і мати активні послуги.

Отже, після реєстрації в нашій партнерці у вас з’явиться власне унікальне партнерське посилання, воно ж реферальне. Розміщене це посилання у вашому особистому партнерському кабінеті. Принцип його роботи полягає в тому, щоб закріпити за вами всіх відвідувачів, які за ним перейшли, тому його не можна змінювати.

Особистий кабінет - Партнерство

В налаштуваннях за замовчуванням партнерська посилання веде на головну сторінку сайту – дивитися рядок “Цільова сторінка”.

Партнерство -  рядок "Цільова сторінка"

А це посилання якраз можна і потрібно змінювати в залежності від того, яку послугу ви хочете просувати або яка конкретно послуга цікава вашому клієнту. У партнерському кабінеті ви зможете відслідковувати відвідування і замовлення, які були зроблені через ваше реферальне посилання (про функціонал кабінету —трохи пізніше).

Посилання-то є, а тепер де його розмістити?

Окей, з посиланням все зрозуміло. Як її просувати – це вже ближче до вирішення нашої задачі. Варіантів досить, так що поїхали.

Ваш сайт

Сайт — це відмінний інструмент просування партнерського посилання. Наявність сайту дозволяє рекламувати послуги за допомогою партнерських банерів. Просто розмістіть партнерський банер із вшитим реферальним посиланням у себе на сайті і відстежуйте переходи в партнерському кабінеті. Це дуже вдале рішення, якщо ваш сайт близький до тематики ІТ, що говорить про наявність саме цільової аудиторії.

E-mail розсилка

З попереднього інструменту плавно випливає наш наступний інструмент і це емейл розсилка. Можливо, вам не хочеться розміщувати банер на сайті або ви хочете звернути більше уваги на ваше партнерське посилання, тоді ви можете збирати (або ви вже збираєте) емейли ваших відвідувачів. Це крута можливість розповісти про послуги і поділитися партнерським посиланням з ними за допомогою емейл розсилки.

Форуми

Якщо ви завсідник якихось тематичних форумів, активно спілкуєтеся на них, любите коментувати питання і давати корисні поради, то це теж хороший привід розповісти користувачам про наш хостинг і поділитися з ними вашим реферальним посиланням. Ви можете вставити його в свій підпис на форумі або ж пошукати релевантні теми і там порадити зацікавленим користувачам наші послуги з вашим партнерським посиланням.

Ваш блог

Ви вже ведете блог або тільки плануєте? Огляд хостингу Хостпро — ще один хороший інфопривід для написання новенької статті. Якщо ви використовували наші послуги, можете розповісти про свій досвід, якщо не використовували — просто розкажіть про те, що таке хостинг і з чим його їдять, і поділіться своїм реферальним посиланням з читачами.

Соціальні мережі

Ми вже давно не уявляємо своє життя без соціальних мереж і використовуємо їх не тільки для спілкування, а й для пошуку рішень наших проблем і цікавої нам інформації. Чому б не отримати додаткову користь з них і не поділитися з підписниками/друзями своїм реферальним посиланням? Ви можете написати пост про наш хостинг, про ваш досвід взаємодії з нами і порекомендувати його із закликом клікнути на ваше партнерське посилання.

Підсумки

Ми розглянули 5 можливих інструментів просування вашого партнерського посилання. Використовуйте їх, експериментуйте, тестуйте і пробуйте-пробуйте-пробуйте нові підходи і варіанти. Один раз вдало розміщене посилання може привести безліч клієнтів, що дорівнює безлічі партнерських винагород, а це до $25 за одного клієнта. Відстежуйте переходи і замовлення за допомогою статистики в вашому партнерському кабінеті і пам’ятайте, що комісійні нараховуються протягом 37 днів після оплати рахунку приведеним вами клієнтом. Більш детально з умовами та тарифікацією ви можете ознайомитися на сторінці Партнерство.

Заробляйте просто і вже з першого приведеного клієнта!