Хей, відтепер ми в Telegram

Хостинг HostPro.ua

дізнавайтесь про знижки й важливі новини першими
subscription-logo
Приєднатись

VPS тарифи

Найшвидші VPS в Україні

  • Безкоштовне адміністрування 24/7
  • Гарантовані ресурси завдяки системі KVM
Banner

Найкращий VPS в Україні

Оберіть свій надійний VPS хостинг

Card 0

NVMe VPS

від 15 /міс
Card 1

Turbo VPS

від 30 /міс
Card 2

Linux VPS

від 10 /міс
Card 3

Windows VPS

від 45 /міс
Card 4

Storage VPS

від 10 /міс

Що таке хостинг для VPS?

VPS/VDS, або віртуальний виділений сервер є, по суті, проміжним етапом між віртуальними і виділеними серверами. Він поєднує в собі переваги обох форм і дозволяє подолати розрив між віртуальним веб-хостингом і володінням або орендою власного сервера.

Хостинг VPS серверів насамперед відрізняється типом віртуалізації. Насправді, усе просто – у VPS ресурси розподіляються завдяки KVM (контейнерній віртуалізації), а у VDS хостингу – з використанням OpenVZ (віртуалізації на ядрі ОС Linux). Дехто розділяє ці поняття, ми ж ототожнюємо вдс хостинг з VPS, оскільки працюємо тільки з віртуалізацією типу KVM, завдяки якій кожний віртуальний сервер має власні ізольовані ресурси та операційну систему. Навіть якщо на одному з VPS серверів різко зросте трафік або ж якщо він зазнає хакерської атаки, це жодним чином не вплине на інші сайти, розміщені на цьому ж фізичному сервері.

У чому переваги оренди сервера VPS від Hostpro?

Card 0

Захист від DDoS-атак

Ваші сайти на VPS від Hostpro під активним захистом до 10 Гбіт / 1 млн пакетів в секунду 24/7
Card 1

Моніторинг VPS у Telegram

Перевіряйте навантаження на сервер та залишок місця на диску за допомогою Telegram-бота
Card 2

Гарантовані ресурси

Завдяки системі контейнерної віртуалізації KVM власні ізольовані ресурси та ОС вам гарантовані

Безкоштовне перенесення

Даруємо SSL-сертифікат Certum Commercial на новосілля

Чому варто замовити VPS від Hostpro?

Максимальна продуктивність

Використання високопродуктивних процесорів нового покоління та надшвидких промислових дисків дозволяє у рази скоротити обробку запитів до баз даних та досягти найвищої швидкості передачі даних навіть при максимальних навантаженнях. Саме тому сайти наших клієнтів займають топові позиції у пошуковій видачі Google.

Повний програмний стек

На хостингу VPS від Hostpro наявні різні дистрибутиви ОС Linux та панелі управління DirectAdmin, Control Web Panel, cPanel / WHM, Plesk, завдяки чому ваш віртуальний VPS сервер стане повнофункціональною платформою для зберігання даних. Усе потрібне для успішної роботи вашого ресурсу – в одному місці.

Безкоштовне адміністрування

Оренда VPS у Hostpro передбачає безкоштовне адміністрування вашого віртуального сервера 24/7: налаштування ОС та панелі управління, оптимізація налаштувань сервера під потрібну вам CMS, діагностика доступності та роботи сервера, моніторинг вірусів та шкідливого ПЗ, встановлення SSL та налаштування сайту для роботи по https.

Щоденні резервні копії

Не варто турбуватися й про збереження даних свого сайту на віртуальному сервері чи VDS – щодня після опівночі ми робимо бекапи усіх сайтів на VPS серверах. У будь-який момент ви можете відновити все прямо з особистого кабінету в білінгу. Для всіх тарифів VPS hosting бекапи здійснюються безкоштовно.

Які панелі управління ви можете використати?

Card 0
Зручний інтерфейс, широкий функціонал, підтримка популярних ОС та програмного забезпечення
Card 1
Найпопулярніша панель управління у світі. Має і графічний інтерфейс, і WHM, тож можна керувати сервером на будь-якому з них
Card 2
Єдина панель, яка працює як на Linux, так і на Windows. Містить у собі чимало унікальних та корисних інструментів

FAQ

Яка різниця між орендою VPS та звичайним хостингом?

Звичайний хостинг сайтів можна порівняти з кімнатою в гуртожитку. В обмін на щомісячну плату ви отримуєте місце на сервері, який обслуговується хостинг-провайдером. При цьому ваші можливості з налаштування, а також ресурси лімітовані – пам’ять та обчислювальна потужність діляться між усіма користувачами. Придбавши VPS сервер, ви ніби орендуєте окрему квартиру. Завдяки технології віртуалізації всередині одного простору створюється чітке розподілення ресурсів – ваші ресурси належать тільки вам і не можуть бути продані комусь іншому. Саме тому наші VPS вважаються найнадійнішими в Україні.

Під які проекти підійде VPS від Hostpro?

Хостинг віртуального сервера ідеально підійде ресурсам з високим трафіком, наприклад інтернет-магазинам, сайтам веб-студій, музичним сайтам та відеохостингам, а також корпоративним сайтам. Якщо ж на вашому сервері віртуального хостингу забракне ресурсів, ви завжди можете скористатися VPS сервером Storage VPS в Україні для зберігання величезних об'ємів даних за доступною ціною.

Де розташовані ваші сервери?

Сервери VPS від Hostpro розташовані в Україні, США та Нідерландах. Радимо обирати той, який буде найближчий до вашої потенційної аудиторії.

Шукаєте швидкий та надійний VPS?

Спробуйте найпопулярніший тариф Linux VPS уже зараз