Надійний PrestaShop хостинг для вашого сайту

Безкоштовний SSL
Швидкісні SSD диски
Антивірус на всіх тарифах

Оптимізований хостинг для сайту PrestaShop

Hostpro

PrestaShop Старт

Для лендінгів і блогів на PrestaShop

2.95 / міс

Економія:72

 • 2 PrestaShop сайти
 • 10 GB SSD-диск
 • 512 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців
Hostpro

PrestaShop Про

Підходить для інтернет-магазинів на PrestaShop

5.95 / міс

Економія:72

 • 15 PrestaShop сайтів
 • 20 GB SSD-диск
 • 1024 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців
Hostpro

PrestaShop Бізнес

Для масштабних веб-проектів на PrestaShop

6.95 / міс

Економія:72

 • 25 PrestaShop сайтів
 • 30 GB SSD-диск
 • 1526 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців

Додаткові послуги

 • Виділена IP-адреса 3 / міс
 • Додатковий диск 10GB5 / міс
Hostpro

Як отримати безкоштовний SSL?

Переваги PrestaShop хостингу від HostPro

Вигідний хостинг для інтернет-магазину

PrestaShop встановлений і готовий до роботи

Ви відразу можете приступати до оформлення свого сайту і підготовці до релізу завдяки встановленій CMS для кожного тарифу. Виберіть функцію «Встановити PrestaShop» при оформленні хостингу і отримаєте готову платформу для успішної роботи з інтернет-магазином.

Швидкість – на максимум

Для хостингу на PrestaShop ми використовуємо передові процесори Intel з частотою 3.6 Ghz. А за кращу продуктивність і завантаження контенту відповідає LiteSpeed Cache. Встановлюйте плагін і насолоджуйтесь.

Безкоштовна CMS

Ніяких додаткових витрат, платите тільки за послуги хостингу - система для управління контентом PrestaShop безкоштовна і знаходиться у відкритому доступі. Крім того, для платформу постійно виходять оновлення, підтримуючи безпеку на максимально високому рівні.

Ульотні SSD-диски

Надшвидкісні SSD гарантують збільшення загальної швидкості сайту в 5 разів, а завантаження однієї сторінки - до 0,8 секунди. Нові технології віртуалізації оціните не тільки ви, а й відвідувачі вашого сайту.

Цілодобова підтримка

У будь-який час доби і тижня наші фахівці технічної підтримки допоможуть в усуненні виниклої проблеми, пов'язаної з сайтом - в будь-який незрозумілій ситуації і в зручному для вас форматі ми зробимо так, щоб час простою сайту, в разі екстреної ситуації, був мінімальним.

Безкоштовні бекапи

Якщо щось пішло не за планом і важлива інформація була втрачена, або поточні зміни виявилися зайвими, ви завжди можете відновити свій сайт з архіву завдяки нашій послузі резервного копіювання. Ми потурбувалися про збереження вашої інформації та інформації ваших клієнтів.

Hostpro

Перенесемо ваші сайти на HostPro

Швидкий хостинг Престашоп

PrestaShop — одна з найпопулярніших CMS з управління контентом, на якій працює більше трьохсот тисяч інтернет-магазинів по всьому світу. Веб-додаток Престашоп розроблено для електронної комерції і призначене для малого і середнього бізнесу — від звичайних візитних односторінкових ресурсів і до габаритних інтернет-магазинів з трафіком більше десятків тисяч відвідувань в день.

Завдяки широкому функціоналу і величезній кількості шаблонів, управління будь-яким сайтом стає простим і зручним. PrestaShop користується популярністю не тільки в Україні, але в інших країнах.

Головні переваги PrestaShop хостингу — простота у використанні і швидкий старт: як тільки зробили і оплатили своє замовлення, або оформили тест на 5 днів, ви відразу можете приступати до роботи. CMS система Престашоп встановлюється на хостинг в 1 клік, що економить час і не змушує шукати вас нові версії і та дистрибутиви – у вас завжди буде найактуальніше оновлення, яке відбувається в автоматичному режимі.

Спробуйте і ви!

Це легко та займає всього 60 секунд