Знижка 20% на всі SSL до 22.10.2021. Промокод SSL-20

Замовити

Правила користування Послугами віртуального хостингу і мережею Інтернет

1. Правила користування Послугами.

1.1. При користуванні Послугами забороняється:

1.1.1. Обмежувати доступ інших користувачів або перешкоджати іншим користувачам використовувати Інтернет.

1.1.2. Розсилати спам. Несанкціонована розсилка (spam) є неприйнятною дією. Домен Замовника та ім’я його фізичного сервера не повинні виступати в якості відправника, посередника та/або бути посиланням в електронних повідомленнях та/або електронній пошті таких розсилок незалежно від того, через які сервери проводиться така розсилка. Крім цього, забороняється несанкціонована розсилка в середовищах SMS, ICQ і т.п. з використанням в тій чи іншій формі Послуг Виконавця. Будь-який користувач, який здійснює розсилку листів без запиту (спам) буде негайно заблокований з повідомленням або без такого.

1.1.3. Розсилати більше 300 листів з одного домену за 1 годину часу.

1.1.4. Публікувати або передавати за допомогою Послуг будь-яку інформацію, поширення якої прямо чи опосередковано суперечить Українському законодавству та/або Міжнародному праву.

1.1.5. Публікувати або передавати за допомогою Послуг будь-яку інформацію та програмне забезпечення, які включають в себе комп’ютерні віруси або інші шкідливі компоненти.

1.1.6. Використовувати Послуги для перешкоджання роботі комп’ютерних систем Виконавця та/або його клієнтів, сканування та інші деструктивні дії, як по відношенню до комп’ютерних мереж і систем Виконавця, так і до інших мереж і систем Інтернету.

1.1.7. Використовувати Послуги для незаконного/неавторизованого доступу до комп’ютерних систем та мереж як Виконавця, так і доступних через Інтернет комп’ютерних систем та мереж третіх осіб.

1.1.8. Надсилати, публікувати, передавати, відтворювати або розповсюджувати за допомогою Послуг отримане будь-яким способом програмне забезпечення або інші матеріали, повністю або частково захищені авторськими або іншими правами без дозволу власника. Якщо ви переконані, що вашими авторськими правами зловживають, будь ласка, повідомте нам, надішліть нам електронного листа за адресою abuse@hostpro.ua

1.1.9. Використовувати особисті або надані інформаційні ресурси (поштові скриньки, адреси електронної пошти, сторінки WWW тощо) в якості контактних координат при здійсненні будь-якої з вищезазначених дій, незалежно від того, з якої точки мережі були здійснені ці дії.

1.1.10. Ініціювати процеси на сервері, які використовують пам'ять для PHP та/або CPU, що перевищують ліміти, зазначені в таблиці лімітів для тарифного плану Замовника.

1.1.11. Запускати в межах облікового запису віртуального хостингу резидентні програми, демони, chat-програми, відкриті/публічні проксі, програми, що працюють по протоколу IRC та Jabber і програмне забезпечення для майнінгу, використовувати сканери мережі, програми для підбору паролів, кейлоггери, спам-генератори, сервери онлайн-ігор.

1.1.12. Розміщувати на одному акаунті кількість файлів, яка перевищує ліміт, зазначений в стовпці Індексні дескриптори (inode) в таблиці лімітів; Створювати бази даних MySQL/PostgreSQL/MSSQL об'ємом більше 2 Гб або які містять більше 1000 таблиць; зберігати пошту обсягом більше 1 Гб на один поштовий акаунт.

1.1.13. Під час безкоштовного тестування використовувати наступні групи ПЗ: Майнер криптовалют, клієнти або вузли P2P мереж, клікери, генератори трафіку, боти соц.мереж, клієнти розподілених мережевих обчислень, відкриті/публічні проксі, спам-генератори, сервери онлайн ігор.

1.1.14. Для тарифних планів віртуальних виділених серверів (ВПС, VPS) 250GB, 500GB, 1000GB, 2000GB, 4000GB, 6000GB не надається послуга автоматичного резервного копіювання даних (бекап, backup).

1.1.15. Для тарифного плану Клауд Сайт при активації режиму "Турбо" і споживанні ресурсів більше базових, раз на місяць буде сформовано ще один, додатковий рахунок. Оплата нараховується щогодини тільки за фактично використані ресурси понад базові.

1.1.16. Бути задіяним у незаконному розповсюдженні та контрабанді речовин, які підлягають контролю держави, а також у контрабанді наркотиків;

1.1.17. Бути задіяним у незаконному розповсюдженні рецептурних медикментів або займатися маркетингом та піаром, продажу рецептурних медикаментів без дійсного рецепту лікаря;

1.1.18. Розміщувати дитячу порнографію, або будь-яку інформацію, що потенційно може зашкодити дітям. Будь-який сайт, який розміщуватиме дитячу порнографію або посилатиметься на інші сайти з дитячою порнографією, буде заблоковано одразу, без попередніх повідомлень;

1.1.19. Розміщувати сайти що займаються обміном E-Gold, Second Life/Linden, а також рекламують Понці, багаторівневі фінасові піраміди або схожі сайти;

1.1.20. Розміщувати або посилатися на сайти, які спрямовані на обман аудиторії;

1.1.21. Азартні ігри;

1.1.22. Легалізація/відмивання незаконних прибутків;

1.1.23. Фішинг та крадіжка персональних даних;

1.1.24. Продаж зброї та боєприпасів.

При порушенні одного з умов тестування, ми залишаємо за собою право, в односторонньому порядку, видалити всі тестові послуги користувача.

1.2. Виконавець залишає за собою право відмовити в пересиланні або видалити будь-яку інформацію або матеріали, які порушують цей Договір, чинне законодавство України, загальноприйняті і міжнародні норми етикету в мережі Інтернет.

1.3. Послуга “Необмежений трафік” надається в блоці максимально 100 Гб для тарифів загального хостингу. При досягненні або перевищенні ліміту, Виконавець збільшує ліміт трафіку після повідомлення з боку Замовника.

1.4. Для забезпечення максимальної безпеки сайтів, на тарифах Windows хостинг, Turbo NVMe хостинг, WordPress хостинг, CMS хостинг, Студентський та Реселлінг хостинг встановлено спеціальне програмне забезпечення, яке щодня сканує призначені для користувача сайти на наявність вірусів і шкідливих скриптів.

1.5 Виконавець по запиту Замовника може збільшити доступний обсяг для поштового акаунта, за умови, що це не буде перешкоджати стабільній роботі сервера та збільшувати час створення бекапів. Або відмовити у цьому, керуючись іншими технічними причинами.

2. Правила користування мережею Інтернет.

2.1. Через послуги, що надаються Виконавцем, Замовник може користуватися як безпосередньо самими Послугами, так і їх складовими. Крім інформації і послуг, вказаних в цьому Договорі, Виконавець не надає та не контролює інформацію, послуги та товари, які розміщені або реалізуються через мережу Інтернет.

2.2. Всі товари, інформація та послуги, які пропонуються в мережі Інтернет, надаються третіми сторонами, які не пов’язані з Виконавцем (за винятком Послуг, вказаних в цьому Договорі). Замовник бере на себе повну відповідальність і ризик за використання Послуг та мережі Інтернет.

2.3. Виконавець не дає ніяких гарантій – прямих або опосередкованих (включаючи, без обмежень, гарантії дотримання прав власності або придатності для конкретної мети) на будь-які товари, інформацію та послуги, що надаються через мережу Інтернет третіми особами. Виконавець не несе відповідальності за будь-які витрати, втрати або збиток, що прямо або опосередковано виникли в результаті надання Послуг.

2.4. Замовник самостійно несе відповідальність за точність, повноту і достовірність інформації, розташованої на сайті Замовника.

2.5. Замовник усвідомлює, що Інтернет містить невідредаговані матеріали, деякі з яких можуть мати відверто сексуальний характер або можуть містити образливу для деяких осіб інформацію. Виконавець не контролює ці матеріали і не несе за них ніякої відповідальності.