Правила користування Послугами віртуального хостингу і мережею Інтернет

1. Правила користування Послугами віртуального хостингу.

1.1. При користуванні Послугами забороняється:

1.1.1. Обмежувати доступ інших користувачів або перешкоджати іншим користувачам використовувати Інтернет.

1.1.2. Розсилати спам. Несанкціонована розсилка (spam) є неприйнятною дією. Домен Замовника та ім’я його фізичного сервера не повинні виступати в якості відправника, посередника та/або бути посиланням в електронних повідомленнях та/або електронній пошті таких розсилок незалежно від того, через які сервери проводиться така розсилка. Крім цього, забороняється несанкціонована розсилка в середовищах SMS, ICQ і т.п. з використанням в тій чи іншій формі Послуг Виконавця. Будь-який користувач, який здійснює розсилку листів без запиту (спам) буде негайно заблокований з повідомленням або без такого.

1.1.3. Розсилати більше 300 листів з одного домену за 1 годину часу.

1.1.4. Публікувати або передавати за допомогою Послуг будь-яку інформацію, поширення якої прямо чи опосередковано суперечить Українському законодавству та/або Міжнародному праву.

1.1.5. Публікувати або передавати за допомогою Послуг будь-яку інформацію та програмне забезпечення, які включають в себе комп’ютерні віруси або інші шкідливі компоненти.

1.1.6. Використовувати Послуги для перешкоджання роботі комп’ютерних систем Виконавця та/або його клієнтів, сканування та інші деструктивні дії, як по відношенню до комп’ютерних мереж і систем Виконавця, так і до інших мереж і систем Інтернету.

1.1.7. Використовувати Послуги для незаконного/неавторизованого доступу до комп’ютерних систем та мереж як Виконавця, так і доступних через Інтернет комп’ютерних систем та мереж третіх осіб.

1.1.8. Відсилати, публікувати, передавати, відтворювати або розповсюджувати за допомогою Послуг будь-яким способом отримане програмне забезпечення або інші матеріали, повністю або частково захищені авторськими або іншими правами без дозволу власника.

1.1.9. Використовувати особисті або надані інформаційні ресурси (поштові скриньки, адреси електронної пошти, сторінки WWW тощо) в якості контактних координат при здійсненні будь-якої з вищезазначених дій, незалежно від того, з якої точки мережі були здійснені ці дії.

1.1.10. Для тарифів Linux хостингу, WordPress хостингу, CMS хостингу та Студентський ініціювати процеси на сервері, які використовують більш ніж 512 МБ (тариф Простий, тариф Старт, тариф Студентський), 1024МБ (тариф Сильний, тариф Про) або 1536МБ (тариф Потужний, тариф Бізнес) оперативної пам'яті і / або більш ніж 25% CPU протягом однієї години. Для тарифів Pro Linux хостингу і тарифів Ресселінг хостингу ініціювати процеси на сервері, які використовують більш ніж 1024 МБ (тариф Вигідний, тариф Реселлер 1), 1356МБ (тариф Смачний, тариф Реселлер 2) або 2048МБ (тариф Великий, тариф Реселлер 3) оперативної пам'яті і / або більш ніж 25% CPU протягом однієї години. Для тарифів Windows хостингу ініціювати процеси на сервері, які використовують більш ніж 512 МБ (тариф W-Вигідний), 1024МБ (тариф W-Смачний) або 1536МБ (тариф W-Великий) оперативної пам'яті і / або більш ніж 25% CPU протягом однієї години.

1.1.11. Запускати в межах облікового запису віртуального хостингу резидентні програми, демони, chat-програми, відкриті/публічні проксі, програми, що працюють по протоколу IRC та Jabber і програмне забезпечення для майнінгу, використовувати сканери мережі, програми для підбору паролів, кейлоггери, спам-генератори, сервери онлайн-ігор.

1.1.12. Розміщувати на одному акаунті більше 200 000 файлів; кількість таблиць в MySQL/PostgresSQL/MSSQL повинно бути не більше 1000 штук; розмір бази MySQL/PostgresSQL/MSSQL не повинен перевищувати 2 Гб; зберігати пошту розміром не більше 1 Гб на один поштовий аккаунт.

1.1.13. Під час безкоштовного тестування використовувати наступні групи ПЗ: Майнер криптовалют, клієнти або вузли P2P мереж, клікери, генератори трафіку, боти соц.мереж, клієнти розподілених мережевих обчислень, відкриті/публічні проксі, спам-генератори, сервери онлайн ігор.

1.1.14. Для тарифних планів віртуальних виділених серверів (ВПС, VPS) 250GB, 500GB, 1000GB, 2000GB, 4000GB, 6000GB не надається послуга автоматичного резервного копіювання даних (бекап, backup).

1.1.15. Для тарифного плану Клауд Сайт при активації режиму "Турбо" і споживанні ресурсів більше базових, раз на місяць буде сформовано ще один, додатковий рахунок. Оплата нараховується щогодини тільки за фактично використані ресурси понад базові.

При порушенні одного з умов тестування, ми залишаємо за собою право, в односторонньому порядку, видалити всі тестові послуги користувача.

1.2. Виконавець залишає за собою право відмовити в пересиланні або видалити будь-яку інформацію або матеріали, які порушують цей Договір, чинне законодавство України, загальноприйняті і міжнародні норми етикету в мережі Інтернет.

1.3. Послуга “Необмежений трафік” надається в блоці максимально 100 Гб для тарифів загального хостингу. При досягненні або перевищенні ліміту, Виконавець збільшує ліміт трафіку після повідомлення з боку Замовника.

1.4. Для забезпечення максимальної безпеки сайтів, на тарифах Windows хостинг, Linux хостинг, PRO Linux хостинг, WordPress хостинг, CMS хостинг, Студентський та Реселлінг хостинг встановлено спеціальне програмне забезпечення, яке щодня сканує призначені для користувача сайти на наявність вірусів і шкідливих скриптів.

2. Правила користування мережею Інтернет.

2.1. Через послуги, що надаються Виконавцем, Замовник може користуватися як безпосередньо самими Послугами, так і їх складовими. Крім інформації і послуг, вказаних в цьому Договорі, Виконавець не надає та не контролює інформацію, послуги та товари, які розміщені або реалізуються через мережу Інтернет.

2.2. Всі товари, інформація та послуги, які пропонуються в мережі Інтернет, надаються третіми сторонами, які не пов’язані з Виконавцем (за винятком Послуг, вказаних в цьому Договорі). Замовник бере на себе повну відповідальність і ризик за використання Послуг та мережі Інтернет.

2.3. Виконавець не дає ніяких гарантій – прямих або опосередкованих (включаючи, без обмежень, гарантії дотримання прав власності або придатності для конкретної мети) на будь-які товари, інформацію та послуги, що надаються через мережу Інтернет третіми особами. Виконавець не несе відповідальності за будь-які витрати, втрати або збиток, що прямо або опосередковано виникли в результаті надання Послуг.

2.4. Замовник самостійно несе відповідальність за точність, повноту і достовірність інформації, розташованої на сайті Замовника.

2.5. Замовник усвідомлює, що Інтернет містить невідредаговані матеріали, деякі з яких можуть мати відверто сексуальний характер або можуть містити образливу для деяких осіб інформацію. Виконавець не контролює ці матеріали і не несе за них ніякої відповідальності.