Надійний хостинг для Drupal

Миттєва установка CMS
Необмежені можливості
Техпідтримка 24/7

Хостинг для Drupal-сайту від HostPro

Hostpro

Drupal Старт

Підходить для односторінкових сайтів на Drupal

2.95 / міс

Економія:72

 • 2 Drupal сайти
 • 10 GB SSD-диск
 • 512 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців
Hostpro

Drupal Про

Для невеликих інтернет-магазинів і сайтів на Drupal

5.95 / міс

Економія:72

 • 15 Drupal сайтів
 • 20 GB SSD-диск
 • 1024 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців
Hostpro

Drupal Бізнес

Рішення для масштабних проектів на Drupal

6.95 / міс

Економія:72

 • 25 Drupal сайтів
 • 30 GB SSD-диск
 • 1536 MB пам'яті для PHP
 • cPanel
безкоштовний SSL

безкоштовний SSL

36 місяців

Додаткові послуги

 • Виділена IP-адреса 3 / міс
 • Додатковий диск 10GB5 / міс
Hostpro

Як отримати безкоштовний SSL?

Чому варто вибрати Drupal хостинг від HostPro?

Швидкий движок для будь-якого інтернет-магазину

CMS Drupal – це повністю безкоштовний продукт

Друпал – широко відома і популярна система управління серед розробників і адміністраторів, а основні її переваги – відкритий вихідний код і гнучка структура, що дозволяє контролювати систему налаштувань. Вам не потрібно платити ні за Drupal, ні за його оновлення – це повністю безкоштовно.

Проста панель управління, відкрита для поліпшень

Панель управління Drupal дуже варіативна, але при цьому вона інтуїтивно зрозуміла навіть для тих адміністраторів, які не стикалися з нею до цього. А завдяки тому, що панель можливо кастомізувати і доводити до більш зручного стану, вибір хостинг Друпал стає ще більш логічним.

Зручна установка в один клік

Drupal хостинг призначений, щоб прибрати зайві проблеми, пов'язані із завантаженням і налаштуванням «движка», залишивши найголовніше: встановіть останню версію Drupal в один клік прямо з особистого кабінету. І все. Ніяких пошуків, завантажень і роздач. Так просто.

Нереальна швидкість

Ваш сайт буде розміщений на надшвидкісному масиві з технологією RAID10, а нові SSD диски прискорять завантаження сторінок сайту в 5 разів. Для роботи використовується LiteSpeed Cache – передовий плагін для управління кешем. Хочете бути найшвидшим на дикому заході? Встановлюйте плагін і ви на коні.

Професійна підтримка в цілодобовому режимі

У будь-який час дня і ночі – в свята, вихідні або посеред робочого тижня – наша професійна команда технічної підтримки допоможе впоратися з виниклим питанням. Якщо щось зупинилося, припинило працювати або робить не те, що потрібно – ми допоможемо розібратися в проблемі за найкоротші терміни.

Безкоштовне резервне копіювання даних

Все пішло не так, файли виявилися пошкоджені або оновлення стерло важливу інформацію? Не біда, ви завжди можете відновити свій сайт, звернувшись до нас. Бекап зберігається протягом 30 днів, тому, навіть якщо проблема була помічена не одразу, повернути контент все одно вдасться.

Hostpro

Перенесемо ваші сайти на Hostpro

Хостинг для сайту на Drupal в Україні

Система з управління контентом Drupal – безкоштовна CMS, яка вирізняється широкою варіативністю налаштувань і особливою гнучкістю, завдяки чому стала популярною серед великого числа розробників. Але незважаючи на весь функціонал, нові користувачі без проблем зможуть керувати сайтом на Друпал, особливо якщо замовити послугу Drupal web hosting – з її допомогою ви отримаєте одразу готовий хостинг з передвстановленим «движком».

Управління сайтом на Drupal не викликає ніяких проблем – інтерфейс продуманий і простий у використанні. Крім базових налаштувань, можливості системи завжди можна розширити комплектом додаткових модулів або збірками інструментів, які доповнюють і без того безліч технічних можливостей.

Друпал хостинг – це відмінне рішення для розробників, які хочуть заощадити час і прискорити старт своїх ресурсів: не потрібно займатися пошуком актуальних версій, завантажувати, встановлювати, створювати базу даних і виконувати попереднє налаштування системи – ми зробили це за вас, спростивши процес встановлення до однієї дії.

Спробуйте і ви!

Це легко та займає всього 60 секунд