Зареєструйте свій домен в зоні

.vin

Реєстрація домену.vin

Доменна зона .VIN — це відмінний вибір для тих, хто займається бізнесом у сфері виноробства. З французького vin перекладається як «вино» і домен в такій зоні з першої секунди розповість відвідувачу, що він потрапив на сайт, де в цьому розбираються якнайкраще. Виноробство — бізнес знавців та інтелігентних підприємців, які здатні створювати якісний продукт і радувати шанувальників цього алкогольного напою.

Зона .VIN стане відмінним закінченням будь-якого доменного імені, надавши йому елегантності та красу звучання. Тільки вам вирішувати, з чим буде асоціюватися ваш сайт з цим тематичним доменом.

Варто враховувати, що при реєстрації домену .VIN мінімальна кількість символів в назві вашого сайту 3, а максимальне — 63. Намагайтесь, щоб ім'я, яке реєструється, було співзвучним і швидко запамятовувалося відвідувачам. Реєстрація в доменній зоні .VIN відкрита з 2016 року, тому у вас є хороша можливість створити безліч дійсно красивих і звучних імен вже сьогодні.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен