Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.uzhgorod.ua

Реєстрація домену.uzhgorod.ua

Ужгород не лише має вигідне економічне та туристичне положення. Місто знаходиться на межі кордону з Словаччиною, та з кожним роком набуває європейського вигляду. Місто - окраса Закарпаття, хоч область і вважається найменшою в Україні, проте, однією з тих, які мають безліч історичних та туристичних пам'яток, музеїв, галерей, тощо. Щороку сюди приїздить безліч туристів, щоб прогулятися Липовою алеєю і скуштувати смачного місцевого вина.

Доменна зона .UZHGOROD.UA спеціально створена для міста Ужгород, допоможе вам, розпочати свій бізнес в даному регіоні, а з допомогою сайту, зробити його популярним на всю Україну та світ. Також радимо вам звернути увагу на домен .UZ.UA, та при можливості зареєструвати ім'я сайту одразу в двох доменних зонах.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен