Зареєструйте свій домен в зоні

.tel

Реєстрація домену.tel

На даний момент, ми не надаємо реєстрацію доменної зони .tel. Тематична доменна зона .tel створена для збору контактної інформації та представляє собою величезну базу даних. Дана зона не вимагає хостингу. Вона відкрита до вільної реєстрації починаючи з 2009 року.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Місяць хостингу безкоштовно

При реєстрації домену на будь-який період безкоштовно отримаєте місяць користування shared-хостингом за тарифом Простий. Встановимо та налаштуємо ваш сайт в режимі 24/7.

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен