Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.sumy.ua

Реєстрація домену.sumy.ua

Доменна зона для міста Суми та Сумської області, - .SUMY.UA. За легендою козаки знайшли 3 сумки повні золота біля річки Псел, на тому місці побудували місто, з тих часів місто називається Суми. Сучасне і красиве, що потопає в зелені, місто, має безліч парків, музеїв, історичних пам'яток і соборів. Тим самим приваблює туристів і забезпечує комфорт своїм мешканцям. Добре розвинена промисловість: машинобудування, металообробка, харчова, будівельна, хімічна і лісова обробка.

Домен .SUMY.UA. можна зареєструвати на термін від 1 до 3 років максимум. Також при реєстрації домену .sumy.ua, радимо звернути вашу увагу на можливість придбання ще одного домену в зоні .SM.UA.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен