Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.online

Реєстрація домену.online

Сьогодні головне для комерційних відносин в будь-якому напрямку – це підтримка зв'язку. Забезпечити працючий сервіс = отримати лояльність клієнтів. Домен .ONLINE говорить сам за себе: ваше ім'я буде обіцяти підтримку і рішення будь-якого питання. Ви вигідно підкреслите свою надійність, професіоналізм і доступність в Інтернеті.

Доменна зона відкрита до вільної реєстрації в 2014 році. Вона дуже популярна і в ній ще є багато вільних красивих імен. Купити домен .ONLINE в Україні означає, що ви завжди відкриті для своїх клієнтів.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен