Зареєструйте свій домен в зоні

.me

Створіть свій сайт з доменом .me

Домен .ME звертає на себе багато уваги, і допоможе вашому сайту запам'ятатися. Посприяйте вашим клієнтам, знайти найкоротший шлях до інформації про вас і виділяйтеся серед інших.

Доменна зона відкрита для реєстрації в 2007 році, в ній ще багато вільних імен. Зареєструвати ім'я в цій зоні, можливо використовуючи латинський алфавіт, цифри і символ "-".

Імена доменів .ME, які були зареєстровані іншим реєстратором, можуть бути перенесені за тією ж ціною. Для завершення передачі потрібно ключ EPP.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Як створити сайт самому?

Шаг 1

Реєструйте домен

Шаг 3

Створюйте свій сайт в готовому шаблоні

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен