Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.me

Реєстрація домену.me

Домен .ME звертає на себе багато уваги, роблячи ваш сайт таким, який запам'ятовується. Допоможіть вашим клієнтам знайти найкоротший шлях до інформації про вас, виділившись серед інших. Купити домен .ME – значить зробити так, щоб на вас звернули увагу.

Доменна зона відкрита для реєстрації в 2007 році, в ній ще багато вільних імен. Зареєструвати ім'я в цій зоні можливо використовуючи латинський алфавіт, цифри і символ "-".

Імена доменів .ME, які були зареєстровані іншим реєстратором, можуть бути перенесені за тією ж ціною. Для завершення передачі потрібно ключ EPP.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен