Святкуємо день веб-майстра! Даруємо футболки до 30.04.2021

Детальніше

Зареєструйте свій домен в зоні

.io

Реєстрація домену.io

Популярний домен сьогодення .IO. Всім, хто шукає інструмент для залучення відвідувачів, ми радимо домен в зоні - .IO. Короткий домен, який зручно використовувати і легко запам'ятати. Крім, того він став дуже популярним бо має відношення до сленгу IT-фахівців, формуючи основу всіх основ input/output (“ввід/вивід").

Створений як національний в 1997 році, домен .IO делегований Британській Території в Індійському Океані. Сьогодні він став дуже популярним серед всіх хто створює стартап, розробляє додатки, створює програмне забезпечення, комп'ютерні ігри і т.д. Також ви можете розшифровувати значення .IO як "international organization". Все залежить від ваших маркетингових цілей. Зареєструте домен зараз, поки в ньому багато вільних і красивих імен.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен