Зареєструйте свій домен в зоні

.de

Реєстрація домену.de

.DE - спочатку створювався як домен для Німеччини, проте пізніше придбав більш різнопланові погляди. Якщо ви збираєтеся розвивати свій бізнес в ФРН, то .DE - це кращий вибір для залучення маси нових відвідувачів. Однак при цьому, .DE можна розвивати в будь-якому напрямку: музика, торгівля, довідник, блог, файлообмінник і так далі.

Доменна зона .DE - це перевірена часом територія, якій понад 30 років. І представляючи сайт на цьому домені, ви покажете відвідувачам, що ваш ресурс налаштований максимально впевнено. Для реєстрації домену потрібно діючу адресу, що знаходиться в Німеччині.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен