Домен

Logo domain

.DE - з Німеччини з любов'ю

Мінімальна кількість символів 3
Максимальна кількість символів 63
На скільки років можна купити домен в зоні .DE 1-10
Ціна продовження домена .DE на наступний рік? $29.00
Можливе перенесення домену від іншого реєстратора? Так
Доступна послуга захисту ID домену? Так
29.00 грн / год
Замовити

.DE - спочатку створювався як домен для Німеччини, проте пізніше придбав більш різнопланові погляди. Якщо ви збираєтеся розвивати свій бізнес в ФРН, то .DE - це кращий вибір для залучення маси нових відвідувачів. Однак при цьому, .DE можна розвивати в будь-якому напрямку: музика, торгівля, довідник, блог, файлообмінник і так далі.

Доменна зона .DE - це перевірена часом територія, якій понад 30 років. І представляючи сайт на цьому домені, ви покажете відвідувачам, що ваш ресурс налаштований максимально впевнено. Для реєстрації домену потрібно діючу адресу, що знаходиться в Німеччині.

Реєстрація
домену

Можливості для вдалого старту і розвитку

Конструктор сайтів на рік

При регистрации домена вы можете бесплатно подключить конструктор сайтов Чики-пики.сайт и сделать сайт самому. К Вашим услугам: красивые галереи, встроенная электронная коммерция, SEO настройки и многое другое.

Hostpro

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Hostpro

Особиста пошта сайту

Ми даруємо вам можливість створити поштову скриньку на домені. Ваша нова пошта буде виглядати як sales@mycompany.de

Hostpro

Зареєструйте красиве ім'я в доменній зоні .de

Замовити