Зареєструйте свій домен в зоні

.cv.ua

Реєстрація домену.cv.ua

Колоритне місто на південному заході України, яке по праву можна називати перлиною архітектури. Чернівецький регіон славиться найкрасивішим університетом на Буковині та пам’ятками природи, які внесені до 7-ми чудес України.

Чернівецька область знаходиться на перетині важливих транспортних вузлів, добре розвивається туристичний бізнес та промисловість. Тому домен .cv.ua чудово підійде для тих, хто хоче розвивати бізнес в Чернівцях і області.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Місяць хостингу безкоштовно

При реєстрації домену на будь-який період безкоштовно отримаєте місяць користування shared-хостингом за тарифом Простий. Встановимо та налаштуємо ваш сайт в режимі 24/7.

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен