Зареєструйте свій домен в зоні

.college

Реєстрація домену.college

Великі амбіції в домені .COLLEGE. Щоб вчити інших потрібно не тільки знання, досвід і педагогічна практика, потрібно також мати сміливість і переконливість, щоб почати. Ім'я в доменній зоні .COLLEGE допоможе вам в цьому, воно тематичне, звучне і його легко запам'ятати. З сайтом в доменній зоні .COLLEGE ви зберете своїх студентів, колег, створите форум чи спільноту однодумців.

Домен відкритий до загальної реєстрації в 2015 році, та як і раніше надає безліч красивих і вільних імен.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен