Зареєструйте свій домен в зоні

.blog

Створіть свій сайт з доменом .blog

Домен .BLOG – новий потужний інструмент маркетингу для створення особистого або корпоративного блогу. Більше 60% всіх компаній використовують блоги, щоб встановити довіру, вийти на нові ринки і зв’язатися з клієнтами. Створіть більш тісний зв’язок між Вами та Вашими клієнтами. Монетизуйте свій блог, підвищуйте SEO, покращуйте рейтинг в пошукових системах, збільшуйте зростання продажів.

Домен .BLOG відкритий для вільної реєстрації в 2017 році, його легко запам’ятати і зона містить безліч вільних імен. У світі є мільйони блогів присвячених найрізноманітнішим темам. Сотні мільйонів користувачів читають їх регулярно. Почніть розповідь про те, що дійсно важливо для Вас і знайдіть свою аудиторію з доменом .BLOG.

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Як створити сайт самому?

Шаг 1

Реєструйте домен

Шаг 3

Створюйте свій сайт в готовому шаблоні

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен