Зареєструйте свій домен в зоні

.app

Створіть свій сайт з доменом .app

.APP новий домен Google. Щоб швидко запустити новий додаток в реліз, - зареєструйте домен .APP. Жодне ім'я не розкаже про суть продукту більш детально та влучно. Слово вживане і у всіх на язику.

Обов'язковою умовою при реєстрації даної доменної зони є робота сайту по протоколу HTTPS, подбайте про наявність SSL сертифікату заздалегідь. Компанія Hostpro пропонує велику різноманітність комерційних сертифікатів, а також безкоштовний Let's Encrypt SSL. Вибір тільки за вами.

На даний момент ніяких додаткових вимог перед реєстраторами не ставиться. Вам не обов'язково мати торгову марку, або навіть бути розробником. Встигніть зайняти привабливе ім'я в зоні .APP раніше конкурентів

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів в назві сайту 3, а максимальна — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося і відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен від іншого реєстратора. В даний момент ціна реєстрації , а продовження домену на наступний рік . Домен в зоні можна купити на термін від 1 до 10 років.

Ми завжди шукаємо кращі ціни на домени. Знижки на домени актуальні тільки для реєстрацій першого року. Також, акційна ціна не діє для преміум доменів.

Як створити сайт самому?

Шаг 1

Реєструйте домен

Шаг 3

Створюйте свій сайт в готовому шаблоні

Можливості для вдалого старту і розвитку

SSL сертификат

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви також отримуєте можливість безкоштовно підключити SSL сертифікат Let's Encrypt і зробити передачу даних більш захищеною працюючи по HTTPS з'єднанню. Сертифікат захищає один домен, встановлюється всього за кілька хвилин, і забезпечує шифрування.

Личная почта

Особиста пошта сайту

Ви можете створити поштовий ящик з ім'ям свого сайту, підключивши конструктор сайтів. Ваша пошта буде виглядати як sales@mycompany

Підібрати ім'я своєму сайту в іншій доменній зоні

Обрати домен